Про компанію

Наша компанія «Пульсар Лімітед» працює на ринку України з 2005 року, а на ринку СНД - з 2012 року, і на сьогодні є одним з великих дистриб'юторів систем гарантованого електроживлення та найбільшим постачальником промислових акумуляторних батарей преміум-класу.

Маючи великий практичний досвід роботи в акумуляторної галузі, а також, будучи незадоволеними низькою якістю продукції, що поставляється до нас в країну (часто взагалі невідомого походження), ми з особливою відповідальністю підійшли до питання вибору постачальника. Виключно важливими критеріями при цьому для нас були висока якість і наявність у продукції конкурентних переваг перед аналогами.

І ось, в 2012 році ми уклали договір на ексклюзивне постачання обладнання з компанією EverExceed Industrial Corporation Ltd.

Акумуляторна продукція виробництва компанії EverExceed виявилася не тільки якісною, але за багатьма технічними параметрами на голову випереджала всі, що є на ринку, незалежно від бренду і країни походження. Тенденція на безумовне технічну перевагу зберігається за EverExceed і до цього дня. Приклад: такий важливий показник, як відсоток відмов протягом гарантійного терміну, у акумуляторів EverExceed становить всього 0,1%, тобто всього 1 акумулятор з 1000! Це в кілька разів краще, ніж середньостатистичний показник по ринку.

Але найбільш важливим показником для нас була реакція користувачів. Популярність нового бренду наростала настільки швидко, що вже до 2013 року ми вийшли в ТОП-3 постачальників промислових акумуляторів в Україні.

Акумулятори EverExceed розраховані на тих, хто цінує якість і надійність, і не любить платити двічі.

На сьогоднішній день, крім акумуляторного, ми успішно розвиваємо співпрацю з EverExceed і по інших напрямках:

  • сонячна енергетика
  • інвертори і контролери заряду
  • джерела безперебійного живлення
  • зарядно-випрямні пристрої та ін.

Подробнее об EverExceed

Детальніше про EverExceed

Грунтуючись на широкому асортименті високоякісної продукції та послуг, а також на знаннях і накопиченому досвіді, ми пропонуємо нашим клієнтам індивідуальні рішення для промисловості, малого та середнього бізнесу, логістики, телекомунікацій, IT, приватного сектора, будівництва та інфраструктури.

Задоволення потреб клієнтів є відправною точкою для нашої діяльності.

Ми ставимося до кожного проекту, незалежно від його розміру, як до унікального, і завжди знаходимо найкраще техніко-економічне рішення, яке відповідає всім Вашим очікуванням і потребам.

Наш девіз:

Створення енергії для кращого життя!

Наші цінності:

Люди. Наші клієнти, співробітники та партнери. Добрі, дружні і відповідальні відносини між нами. Ось, що по-справжньому цінне і важливе.

Наша місія:

Забезпечення користувачів якісним і надійним обладнанням для безперебійного та автономного електроживлення.

Зміцнення в бізнес-просторі таких загальнолюдських цінностей, як Чесність, Справедливість, Солідарність, Доброчесність.

Наші переваги:

      1. Досвід роботи на ринку - з 2005 року.         7. Грамотна технічна підтримка.
     2. Завжди висока якість продукції.         8. Комплексні рішення «з перших рук».
     3. Постійна підтримка складських запасів.         9. Широкий асортимент обладнання.
     4. Конкурентні ціни та гнучка система знижок.         10. Багатовекторна підтримка дилерів.
     5. Оперативна доставка по всій Україні.         11. Регулярні акції та спеціальні пропозиції.
     6. Чесна гарантія і відповідальний сервіс.         12. Добре і дружнє ставлення до кожного клієнта!

 

 Ми підтримуємо Глобальну партнерську угоду «АллатРа»!

Глобальна партнерська угода АЛЛАТРА є унікальною в історії всенародною громадською ініціативою, спрямованою на подолання духовно-моральної кризи, що лежить в корені всіх глобальних економічних, політичних, релігійних та соціальних проблем сучасного людства. Час показав, що соціум, ціннісна модель якого спрямована на споживання і руйнування, в результаті наближається до самознищення. Дослідження та наукові праці в сфері соціології, економіки та інших галузей вказують на те, що вихід з глобальної кризи і виживання цивілізації можливі тільки при створенні суспільством принципово нового напряму свого розвитку, заснованого на вічних, загальнолюдських істинах, які обумовлюють зміцнення таких цінностей, як Людяність, Справедливість, Солідарність, Доброчесність.

Глобальна партнерська угода АЛЛАТРА, що базується на 7 засадах АЛЛАТРА, покликана сприяти розвитку і закріпленню нової моделі духовно-творчого суспільства, заснованого на природних моральних і духовних цінностях, яке здатна запобігти небажані події для сучасної цивілізації і зміцнити людство в духовно-моральному розвитку, розкритті свого духовного потенціалу.
© Pulsar Ltd., 2022