Безперебійне живлення преміум-класу для об`єктів будівництв


Вартість та приклади інверторних систем

Огляд вартості готових рішень інверторних систем, типи систем, приклади підключення.

ДБЖ малої потужності Phantom

Інвертор-перетворювач напруги з функцією зарядки Phantom - це сучасний високоякісний продукт, призначений для безперебійного живлення опалювальних котлів, холодильників, освітлення, апаратури та іншого електрообладнання потужністю до 500 Вт.

За своєю суттю інвертор Phantom - це ДБЖ off-line типу з чистою синусоїдою, високою ефективністю роботи та низьким рівнем гармонійних спотворень. Вбудований потужний зарядний пристрій дозволяє заряджати акумулятори великої ємності (від 30 до 400 Аг).

Вбудований інтелектуальний зарядний пристрій виробляє заряд оптимальною напругою, що продовжує термін служби батарей. Батареї служать довго - ЗП не "вбиває" батареї передчасно, як це буває з багатьма аналогічними ДБЖ.

ДБЖ малої потужності NetPRO HOME

Тип: Off-line

Потужність: 700 ВА / 500 Вт
                    1200 ВА / 840 Вт

Напруга АКБ: 12 В

Час перемикання: 10 мс (при 170-280 В), 20 мс (при 90-280 В)

NetPRO HOME-Q ДБЖ з чистою синусоїдою

Тип: Лінійно-інтерактивний

Потужність: 300 / 600 / 1000 / 1600 / 2500 / 3500 Вт

Напруга АКБ: 12 В/ 24 В

Час перемикання: ≤ 10 мс (для моделей до 1600 Вт), ≤ 15 мс (для моделей 2500-3500 Вт)


Сонячний OFF-GRID інвертор NetPRO Phaeton (ON-LINE)

Тип: інвертор / зарядний пристрій (OFF-GRID)

Напруга АКБ / Потужність: 
24В / 3000 Вт
48В / 5000 Вт

Час перемикання:  0 мс (в режимі від АКБ), 10 мс (в режимі байпаса)

Тип сонячного ЗП: PWM / MPPT

Сонячний OFF-GRID інвертор NetPRO Proton

Тип:  OFF-GRID

Потужність масиву PV / Вихідна потужність:

3000 Вт / 1500 Вт
4000 Вт / 3000 Вт
5000 Вт / 5000 Вт

Напруга АКБ: 24В, 48В

Тип сонячного ЗП: MPPT

Гібридний сонячний інвертор NetPRO Alpha

Тип: Гібридний інвертор / зарядний пристрій

Потужність масиву PV / Вихідна потужність:

2000 Вт / 1500 Вт
3000 Вт / 2000 Вт
4000 Вт / 3000 Вт
5000 Вт / 5000 Вт

Напруга АКБ: 48В

Тип сонячного ЗП: MPPT

Гібридний сонячний інвертор NetPRO Alpha (3 фази)

Тип: Гібридний інвертор / зарядний пристрій

Потужність масиву PV / Вихідна потужність:

9000 Вт / 6000 Вт
12000 Вт / 9000 Вт
15000 Вт / 15000 Вт

Напруга АКБ: 48В

Тип сонячного ЗП: MPPT


Інвертори iMars серії BN 1кВт - 6кВт

Потужні інвертори-перетворювачі напруги iMars від компанії Пульсар Лімітед - це високонадійні автономні пристрої для створення безперебійного електроживлення приватних будинків, котеджів і об'єктів міні-бізнесу. Пристрій поєднує в собі інвертор-перетворювач постійного струму DC в змінний AC, потужний інтелектуальний зарядний пристрій. Така комбінація дозволяє створити систему безперебійного електроживлення потужністю 1-6 кВт (на фазу) з великим часом автономної роботи (аж до декількох діб!), Що значно підвищує якість електроживлення і життя в цілому.


Інверторно-акумуляторні системи безперебійного живлення —

вигідна альтернатива генераторним електростанціям!

Выгодная альтернатива генераторным электростанциям

Системи призначені для забезпечення комплексного безперебійного живлення житлових і комерційних об'єктів потужністю до 300 кВт. Наші рішення відрізняються винятковою тривалістю автономного електропостачання, зручністю і надійністю, значно підвищують якість електроживлення і життя в Вашому будинку.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Система складається з 2-х основних компонентів: автономного інвертора (він же ДБЖ - джерело безперебійного живлення) та спеціальних акумуляторних батарей (АКБ). При наявності зовнішньої електромережі інвертор пропускає напругу до навантаження, одночасно вбудований в нього зарядний пристрій заряджає акумуляторну батарею. При зникненні електромережі інвертор миттєво перемикається на роботу від акумуляторів і перетворює їх постійну напругу в змінну 220 В, забезпечуючи абсолютну безперебійність роботи Ваших навантажень.

EverExceed Pulsar Limited

Можливості

Потужний зарядний пристрій наших ДБЖ дозволяє застосовувати акумуляторні батареї великої ємності і забезпечувати підвищену автономність роботи навантажень (до 1-2 діб). Крім резервних варіантів електропостачання, ми пропонуємо також і повністю автономні системи на базі сонячних інверторів і фотомодулів (сонячних батарей).

Акумуляторні батареї 

Застосовуються спеціалізовані необслуговувані свинцево-кислотні акумуляторні батареї VRLA-типу. Термін служби наших батарей в системах безперебійного живлення становить 12 років. Такі акумулятори, на відміну від автомобільних кислотних АКБ, не бояться глибоких розрядів, не виділяють газів, не вимагають примусової вентиляції приміщень і абсолютно безпечні в застосуванні.

EverExceed DP

Опції

Инверторная система EverExceed

Якщо потрібно забезпечити безперебійне живлення об'єкта понад 1-2 діб, можна застосувати зовнішню електростанцію (генератор) з автозапуском. Коли запас енергії в батареях вичерпається, ДБЖ запустить електростанцію, зарядить акумулятори - це займе близько 6 годин - і потім знову перейде на роботу від батарей. Таким чином, інверторна система може забезпечити не тільки безперебійність, але і 100% автономність роботи навантажень. Також, як уже було зазначено, є можливість використовувати систему в парі з альтернативними джерелами енергії та забезпечити абсолютну автономність без єдиного грама палива!

Ми також пропонуємо системи безперебійного живлення котлів опалення з часом автономної роботи до декількох діб.

Переваги наших систем безперебійного живлення 

У порівнянні з будь-яким видом електростанцій (будь-то дизельна, газова або бензинова) інверторні системи безперебійного живлення мають безліч переваг. У більшості випадків вони вкрай важливі, особливо для приватних осіб - власників дач, приватних будинків і котеджів. Що б якомога доступніше продемонструвати ці переваги, ми склали порівняльну таблицю електростанцій і інверторних систем, порівнюючи ці два конкурентних варіанти за трьома критеріями: технічні характеристики та особливості роботи; комфорт і зручність використання; фінансова сторона питання

 
 

15 переваг інверторні-акумуляторних систем резервного електроживлення

Паливна електростанція

Топливная электростанция

Інверторна система

Инверторная система
Габарити
Великий і важкий пристрій: в довжину може досягати 1 -2 метрів і важити до тонни Компактні: інвертор розміром з мікрохвильову піч та акумулятори з габаритами 50х20х20 см
Установка і введення в експлуатацію
Скрутні: для установки генератора необхідно виділення вільного місця (часто - окремого приміщення), заливка під нього фундаменту, відведення вихлопу, підведення охолодження та ін. Все це вимагає додаткових витрат часу і коштів Вкрай прості: інвертор монтується на стіні (зазвичай біля розподільчого щитка), поруч встановлюються акумулятори - уздовж стіни або стелажним чином. Введення в експлуатацію займає лише кілька годин
Ефективність
ККД електростанції зазвичай не перевищує 25% ККД инверторной системи досягає 98%!
Термін служби
Термін служби генераторів преміум-класу (дизельних) за умови правильного своєчасного обслуговування може досягати 20.000 мотогодин. Ресурс дешевших електростанцій (особливо бензинових і газових) становить від 1000 до 4000 мотогодин. Термін служби наших інверторів становить 15 років, що перевищує 120.000 годин напрацювання! Ресурс застосовуваних нами акумуляторних батарей - 12 років (реальних, а не теоретичних!).
Перевантажувальна здатність
Зазвичай не перевищує 10% від номінальної потужності. Це слабке місце всіх генераторів (особливо бензинових і газових), бо деяке обладнання (наприклад, водяні насоси, компресори) в момент запуску розвивають струми, що в 5 -7 разів перевершують номінальні. І як-раз в цей момент генератор може не витримати перевантаження і відключитися (в кращому випадку) або вийти з ладу (в гіршому). Перевантажувальна здатність наших інверторних систем становить 200% протягом 30 секунд, а піковому режимі - до 300%!
Безперебійність. Робота в холод і спеку
Електростанціям з блоком АВР (автоматичний запуск) буде потрібно час на включення: 10-15 секунд, а в холодну пору року і того більше (якщо вони взагалі запустяться в холод*), що не забезпечує безперебійності електроживлення.
* Електростанції з мотором, що працює на повітряному охолодженні, можуть мати серйозні проблеми з запуском в холод, а в спеку, навпаки, швидко перегріватися і вимикатися.
Час перемикання на роботу від акумуляторів становить не більше 10 мс. Це означає, що інверторні системи забезпечують абсолютну безперебійність електроживлення! Це необхідно, наприклад, щоб не втратити результати роботи на ПК при пропажі світла. Блоки безперебійного живлення з акумуляторами зазвичай встановлюються в технічних приміщеннях, гаражах, де температура взимку не падає нижче 0 градусів. Робочий же діапазон температур таких систем - від -20 до + 50°С.
Робота при малих навантаженнях
Генератори не люблять працювати "недовантаженими", і тим більше без навантаження - в цьому випадку вони набагато швидше вичерпують свій ресурс. У разі, якщо, наприклад, світло пропало вночі або коли Вас немає вдома, і споживання мінімальне, генератор з АВР все-одно запуститься і буде палити паливо без потреби, при цьому в подвійному темпі витрачати свій ресурс, що призведе до необхідності частіше проводити ТО, ремонт і т.д. Ніяких труднощів в роботі без навантаження інверторні системи (резервне живлення для будинку) не відчувають, оскільки інвертор - це чиста електроніка, без рухомих механічних частин, що зношуються (не враховуючи вентилятор охолодження і кнопки :)
Автономність
Тривалість автономної роботи електростанції обмежена ємністю паливного бака і становить, як правило, 4 - 8 годин без дозаправки і без наявності додаткового паливного бака. Час автономності залежить від ємності акумуляторної батареї і може досягати декількох діб, а установка і використання джерел відновлюваної енергетики дозволяє зробити систему і весь Ваш будинок на 100% автономними!
Якість електроенергії
Генератори малої потужності (до 10 кВА), особливо бензинові і газові, зазвичай не мають стабілізації напруги по частоті - це супроводжується гармонійними спотвореннями виробленого струму, що може привести до некоректної роботи і виходу з ладу різного обладнання. Особливо чутливі до якості електроенергії опалювальні котли, електродвигуни (напр., водяний насос), люмінесцентні лампи, а також автоматичні вимикачі та запобіжники. Наші інвертори відрізняються високою якістю вихідного струму (високою стабільністю частоти, відсутністю гармонійних спотворень і стрибків по напрузі), тому підходять для будь-яких, навіть самих чутливих видів електрообладнання.
Шумність
Навіть найкращі зразки з звукоїзолірующим кожухом створюють помітний рівень шуму (≈65dB), а у відкритому виконанні - є серйозним випробуванням для здоров'я і психіки.
Практично безшумні: під час роботи шуму від них не більше, ніж від роботи комп'ютера.
Вихлопи (екологічність)
Вихлопні гази електростанцій містять чадний і вуглекислий гази, оксиди азоту, сполуки свинцю та вуглеводнів. Відведення вихлопів є окремим технічним завданням і лише частково вирішує проблему чистоти повітря, яким Ви дихаєте. Вихлопи відсутні: інверторні системи резервного живлення абсолютно екологічні.
Технічне обслуговування
Вимагають регулярного технічного обслуговування (доливання палива, заміни масла, охолоджувальної рідини, фільтрів, регулювань і т.д.) в середньому кожні 100-200 мотогодин (дешеві моделі - частіше). Повністю не обслуговуються: наші інвертори і акумулятори не вимагають обслуговування - ви практично забуваєте про їхнє існування.
Витрати на паливо
Дуже істотні: за час експлуатації можуть перевищити вартість самого генератора в N раз! Для прикладу візьмемо досить економічний варіант - електростанцію, що працює на зрідженому газі (потужністю 5 кВт). Протягом декларованого ресурсу роботи (8.000 мотогодин) і споживанні газу 4л/год за ціною 6 грн/літр, витрати на паливо складуть: 4х6х8000=192.000 грн. Такий же, якщо не гірший, результат виходить і при експлуатації бензо/дизельних електростанцій. (Доставка палива - додаткова стаття витрат) Оскільки ніякого палива инвертору не потрібно, а всю енергію, яку він накопичує в акумуляторах, Ви б і так витратили від мережі, якщо б вона не пропадала, то витрати на його утримання близькі до НУЛЯ! (З урахуванням кінцевого ККД пристрою).
Витрати на технічне обслуговування (ТО)
Також досить значні. При необхідності проведення ТО кожні 100 - 200 мото/годин, вартості витратних матеріалів (масла, фільтрів і т.д.), приблизно 500-600 грн. і викликом спеціаліста - 200 грн., загальні витрати на ТО можуть запросто перевищувати 50.000 грн! Блок безперебійного живлення (інвертор) і акумуляторні батареї не вимагають обслуговування. Витрати на ТО = 0 грн!
Витрати на доставку, установку, введення в експлуатацію
З огляду на технічні складнощі, що виникають при доставці, розвантаження, установці, монтажі та введенні в експлуатацію електростанції (яка може бути досить громіздкою), вартість цих послуг може обійтися Вам "круглу суму". Крім особливих випадків, де необхідна реорганізація електропроводки, вартість доставки, установки та введення в експлуатацію наших інверторних систем не перевищує 200-250USD.

Вартість інверторних систем

 

 

ММи на ТБ. Відеоотзиви клієнтів. Приклади встановлених систем..

 

 

Фотогалерея Источники Бесперебойного Питания
Фотогалерея - инверторные системы
Видеоотзывы клиентов и партнёров© Pulsar Ltd., 2022