Компанія «EverExceed Industrial Company Limited» - один з найбільших в світі виробників устаткування автономного і безперебійного електроживлення - перш за все промислових акумуляторів, а також сонячних батарей, систем сонячної генерації, промислових зарядно-випрямних пристроїв і джерел безперебійного живлення.

Головний офіс компанії знаходиться в Гонконгу, виробництво - в Китаї. У складі компанії EverExceed чотири заводи і два дослідницько-дизайнерських центру. Це дозволяє гнучко і оперативно впроваджувати новинки, удосконалювати продукцію, завжди бути попереду прогресу. В цьому відношенні EverExceed просунувся значно далі більшості конкурентів. Наприклад, герметизовані акумулятори AGM-типу виробництва EverExceed мають вдвічі більший циклічний ресурс, ніж будь-які аналоги.

Виробництво базується на найсучаснішому обладнанні та технологіях, а в ряді випадків - на компонентах і матеріалах з США і Німеччини. Величезне значення надається застосуванню високочистих активних і конструктивних матеріалів, автоматизованому контролю якості на всіх стадіях виробництва, поточному тестування готової продукції. Завдяки цим заходам акумулятори EverExceed можна по праву відносити до продукції преміум-класу.

В асортименті що випускаються компанією промислових акумуляторів понад 30 модельних рядів. Це практично всі відомі сучасні види свинцево-кислотних батарей - від стаціонарних вентильованих і герметичних необслуговуваних різного призначення і виконання до тягових. Це також широкий спектр нікель-кадмієвих лужних акумуляторів з виключно великим терміном служби і підвищеною надійністю для складних і екстремальних умов експлуатації.

Значний внесок в асортимент продукції EverExceed вносять фотоелектричні системи сонячної генерації. Сучасне обладнання, розробка та впровадження інноваційних технологій, а також підвищена вимогливість до чистоти і якості використовуваних матеріалів ставлять це обладнання на вищий світовий рівень якості.

Продукція EverExceed знаходить найширше і швидко зростаюче застосування на всіх континентах, більш ніж в 50 країнах, включаючи США, Канаду, Францію, Великобританію, Австрію, Італію, Іспанію, Грецію, Пакистан, Індонезію, Австралію та ін.

В Україні і країнах СНД зазначену продукцію ексклюзивно представляє ТОВ «Пульсар Лімітед».

 

Відео з виробництва

  

Фото з виробничих потужностей

 

Залиште свій коментар
© Pulsar Ltd., 2022