
3-фазні стабілізатори ГЕРЦ v3.0
Стабілізатори напруги трифазні тиристорні ГЕРЦ v3.0 16/36-ступінчасті
Трифазні стабілізатори напруги ГЕРЦ v3.0 тиристорного типу призначені для стабілізації напруги електромережі, захисту побутового та напівпромислового обладнання від зниженого або підвищеної напруги або його стрибкоподібної зміни
ПАРАМЕТРИ
- Число ступенів перемикання регулюючого трансформатора - 16 і 36
- Час реакції на зміну вхідної напруги - 20 мс
- Діапазон стабілізації в рамках заявленої точності підтримки вихідної напруги 150-260 В
- Діапазон стабілізації при граничній вихідній напрузі 135-275 В
- Діапазон роботи 100-280 В
- Номінальний вхідний струм (по фазі): 25-160 А
- Номінальна потужність 16,5-105,6 кВА
- Вихідна напруга 220 В
- Точність стабілізації напруги: +/- 1% (для 36-ступеневого) і +/- 2,3 (для 16-ступеневого)
- Кількість фаз - три
- Маса: 75-265 кг (в залежності від моделі)
Гарантія - 7 років !!!
Виробництво - Україна
Найнижчі ціни! ТЕЛЕФОНУЙТЕ І ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ!
ХАРАКТЕРИСТИКИ трифазних тиристорних стабілізаторів Герц
- висока точність стабілізації вихідної напруги;
- розділене мікроконтроллерне управління (4 мікропроцесора);
- високонадійне трансформаторне управління ключами;
- мінімально можливий час реакції на зміну вхідної напруги;
- безшумний силовий тороїдальний трансформатор;
- не спотворює форму вихідної напруги;
- низьке власне споживання електроенергії на холостому ходу;
- система охолодження з використанням потужного голчастого охолоджувача ключів і вентиляторів;
- можливість зміни вихідної напруги в межах 200-230 В і нижнього порога вхідної напруги 60-135В;
- високоточний RMS-вимір вхідної напруги;
- наявність аналізатора мережі та стану стабілізатора;
- можливість роботи від бензо/дизель-генераторних установок;
- наявність механічного байпаса;
- система захисту ключів і трансформатора від перегріву;
- виконання стабілізатора за схемою автотрансформатора без гальванічної розв'язки;
- наявність вхідного і вихідного дроселя для придушення високочастотних перешкод від мережі живлення;
- наявність вхідних і вихідних варисторів для захисту від імпульсних перешкод;
- автоматичне відключення навантаження споживача при появі на вході стабілізатора небезпечної зниженої або підвищеної напруги і автоматичне повернення в робочий стан після нормалізації напруги;
- автоматичне відключення навантаження споживача при перевантаженні або короткому замиканні за рахунок використання автоматичного вимикача с характеристикою електромагнітного захисту;
- наявність розширеної цифрової індикації на панелі управління стабілізатора:
- вхідної і вихідної напруги, В;
- вхідного струму, А;
- повної потужності, кВА;
- частоти мережі, Гц;
- температури вхідних і вихідних ключів, трансформатора;
- підтримувана вихідна напруга;
- підтримуваний мінімальний поріг вхідної напруги;
- статус синхронізації;
- час роботи;
- версії ПЗ плати управління та індикатора;
- відображення коду помилки при виникненні аварійної ситуації.
Стабілізатори напруги трифазні ГЕРЦ v3.0: безумовний лідер серед трифазних тиристорних стабілізаторів
Стабілізатор напруги трифазний ГЕРЦ v3.0 від одеського виробника, науково-дослідницької фірми ELEKS-ENGINEERING, це на даний момент найоптимальніше рішення для усунення небажаних коливань напруги і частоти в побутових і напівпромислових електромережах - за потрійним співвідношенням НАДІЙНІСТЬ / ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ / ЦІНА.
Якщо Ви вирішили купити трифазний стабілізатор напруги в свій приватний будинок, який підключений до трифазної електромережі (споживачі розподілені між трьома фазами), а в Вашому господарстві присутнє таке обладнання, як потужний електрокотел, електродвигун, компресор для басейну або піч для сауни, яке напевно живиться від напруги 380 В, то трифазний стабілізатор напруги ГЕРЦ v3.0 з функцією синхронізації фаз буде єдино вірним вибором, причому не тільки з технічної точки зору. Потужність стабілізаторів ГЕРЦ v3.0 варіюється від скромних 5,5 кВА до потужних 100 кВА і вище. У таблиці моделей трифазних стабілізаторів наведені лише найпоширеніші потужності, однак під індивідуальне замовлення НПФ "Елекс" виготовляє і набагато більш потужні (до 500 кВТ) варіанти. Найпоширенішими і найбільш часто затребуваними, як показує статистика продажів, є моделі трифазних стабілізаторів потужністю 15 кВТ, 20 кВТ, 25 кВТ.
Крім своїх відмінних технічних параметрів і високої функціональності, даний стабілізатор має також і дуже компактні розміри, бо зібраний в цілісному корпусі, а також вельми неабиякий дизайн. Ціни ж на ці апарати дуже розумні, і при вивченні ринку наша компанія не виявила виробів такого рівня з більш вигідними розцінками.
Таким чином, за такими найбільш істотними параметрами, як надійність, довговічність, якість виконання, ергономічність, функціональність, і, звичайно ж, ціна, стабілізатори напруги трифазні ГЕРЦ v3.0 є на сьогоднішній день найбільш вигідним рішенням проблем з перепадами напруги в електромережах.
Трифазні Стабілізатори напруги ГЕРЦ v3.0: ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ
- Чотирипроцесорна технологія - оскільки кожен з процесорів використовується для виконання тільки одного завдання то їх загальна надійність істотно вище.
- Не спотворює форму мережевої синусоїди - в нашому апараті корекція напруги проводиться шляхом перемикання обмоток автотрансформатора, причому перемикаються вони в нулі струму (а не напруги !!!) що виключає будь-які порушення форми вихідної напруги, на відміну від різних технологій «плавного» регулювання, де досить серйозні порушення форми струму неминучі (що б не говорили в рекламних проспектах виробники : -)
- Безшумний тороидальний трансформатор - використовується тороїдальний трансформатор з мідною обмоткою, аналогічний використовуваним в вихідних каскадах звукових підсилювачів, відсутність зовнішнього магнітного поля і акустичного шуму.
- Точність підтримки вихідної напруги +/- 1% - за рахунок використання великої кількості ступенів автоматичного регулювання розмір одного ступеню не перевищує 3 В (для моделі ГЕРЦ 36) - практично при перемиканні її не видно.
- Надійні тиристорні ключі, які не бояться короткого замикання.
- Вбудований вхідний дросель - на вході трифазного стабілізатора напруги розташован дросель з сердечником з розпорошеного заліза, що виконує функції фільтра радіо і імпульсних перешкод і обмежувача струмів короткого замикання - підвищена безпека вашого будинку.
- Режим ТРАНЗИТ (Байпас) - перемикач, що дозволяє вручну відключити стабілізатор від мережі і підключити безпосередньо до навантаження. Виконання байпаса виключає можливість короткого замикання при проведенні перемикання.
- Дублюючий захист від перенапруги на виході - захист навантаження від перенапруження в режимі байпаса (транзиту).
- Захист від короткого замикання і тривалого перевантаження - автоматичний вимикач, встановлений на вході.
- Аналізатор параметрів мережі та стану стабілізатора напруги трифазного - встановлений на передній панелі приладу - індикатор, який показує вхідний і вихідний струми, вхідну і вихідну напругу, що проходить потужність (повну, кВА), частоту живлення мережі, температури трансформатора і ключів, причини аварійного відключення.
- Захист від перегріву трансформатора і силових ключів - на кожному блоці ключів і на трансформаторі встановлені цифрові датчики температури, які з точністю до 0.1 градуса контролюють температуру вузла. У разі нагрівання одного з вузлів до температури 60 градусів контролер включає примусове охолодження, в разі прогріву одного з вузлів до температури 98 градусів відключається вихідна група ключів, вхідна група, плата управління і вентилятори залишаються працювати і охолоджувати стабілізатор напруги трифазний.
- Цілодобовий режим роботи - устаткування спроєктовано так, щоб працювати 24 години на добу 365 днів у році з із середнім навантаженням до 80% від максимального. Орієнтовний термін служби виробу - не менше 12 років.
- Короткочасне (3 сек) відключення споживачів при зникненні напруги (захист імпульсних джерел живлення).
- Мінімальний час реакції на зміну напруги - 20 мс - теоретично мінімальний час реакції, якщо реагувати через 10 мс, то можливо одностороннє намагнічування сердечника трансформатора. 20 мс - мінімально можливий час реакції.
- Витримує пускові струми і перевантаження - за рахунок застосування тиристорних ключів, відсутності електронних обмежувачів струму і ввідного автоматичного вимикача з характеристикою електромагнітного захисту В (5-8 I теплового захисту) через вироби можуть протікати досить значні пускові і перевантажувальні струми (короткочасно).
- Зручне і безпечне підключення до мережі - зручний і безпечний тунельний клемник, розташований під захисною кришкою.
- Мікропроцесорне управління - (див. вище)
- Висока надійність - відсутність рухомих частин - на відміну від сервопривідних стабілізаторів напруги відсутні зношуються механізми струмознімача.
- Будь-який тип навантаження - cos φ від 0.5 до 1 - стабілізатор напруги трифазний розроблений і протестований для роботи з навантаженням будь-якого типу з cos фі від 0.5 до 1 з ємнісним і індуктивним навантаженням.
Компанія "Пульсар Лімітед", офіційний представник НПФ "Елекс", пропонує купити стабілізатор напруги трифазний за демократичними цінами в Києві та Україні. Здійснюється безкоштовна доставка в усі регіони України.
Являясь ЭКСКЛЮЗИВНЫМ представителем компании EverExceed Industrial Corporation LTD в Украине,
ООО "Пульсар Лимитед" ГАРАНТИРУЕТ надежность продукции, долговечность,
соответствие заявленным техническим
характеристикам.
Адрес склада:
181, ул. Бориспольская, Киев, Украина, 02000
+38 (099) 253-55-30 — склад
Уважаемые клиенты!
Просим Вас обращаться в центральный офис компании «Пульсар Лимитед» только по вопросам:
- оптовых закупок и крупных проектов
- покупки стабилизаторов напряжения
- покупки систем бесперебойного питания
- покупки солнечных фотомодулей и готовых систем
Розничную покупку Вы можете осуществить у любого из наших осведомленных бизнес-партнеров.
Пожалуйста, выберете ближайшего к Вам представителя:
1-фазні стабілізатори АМПЕР

ПАРАМЕТРИ
- Кількість ступенів перемикання регулюючого трансформатора - 12/16/9 ступенів
- Час реакції на зміну вхідної напруги - 20 мс
- Діапазон стабілізації в рамках заявленої точності підтримки вихідної напруги:
145-275В;
120-275 (для Ампер-Р v2.0 розширений) - Діапазон стабілізації при граничній вихідній напрузі:
135-290В;
110-290В (для Ампер-Р v2.0 розширений) - Діапазон роботи:
100-295В;
95-295В (для Ампер-Р v2.0 розширений) - Номінальний вхідний струм: 10А; 16А; 25А; 32А; 40А; 50А; 63А; 80А
- Номінальна потужність: 2,2кВА; 3,5кВА; 5,5кВА; 7кВА; 9кВА; 11кВА; 12кВА; 18кВА
- Вихідна напруга:
220 +/- 3,5%
220 +/- 2.7% (для Ампер-Т v2.0 точний) - Кількість фаз - одна
- Маса 13,5-35 кг (в залежності від моделі)
Гарантія - 7 років!
3-фазні стабілізатори АМПЕР

ПАРАМЕТРИ
- Кількість фаз: три
- Тип: тиристорний
- Точність стабілізації: +/- 3,5%
- Кількість ступенів: 12
- Діапазон стабілізації в рамках заявленої точності підтримки вихідної напруги: 145 - 275 В
- Діапазон стабілізації при граничній вихідній напрузі: 135 - 290 В
- Діапазон роботи: 100 - 295 В
- Час реакції на зміну вхідної напруги: 20 мс
- Номінальний вхідний струм (по фазі), А: 25; 32; 40; 50; 63; 80
- Номінальна потужність, кВА: 16,5; 22,5; 27,0; 33,0; 41,0; 53,0
- Вихідна напруга: 220 В
- Маса: 75-80 кг
- Виробник: Україна
Гарантія - 7 років
Виробництво - Україна
1-фазні Герц v3.0

ПАРАМЕТРИ
- Кількість ступенів перемикання регулюючого трансформатора - 16 і 36
- Час реакції на зміну вхідної напруги - 20 мс
- Діапазон стабілізації в рамках заявленої точності підтримки вихідної напруги 150 - 260 В
- Діапазон стабілізації при граничній вихідній напрузі 135 - 280 В
- Діапазон роботи 100 - 285 В
- Номінальний вхідний струм 25-1125 А
- Номінальна потужність 5,5-27,5 кВА
- Вихідна напруга 220 В
- Точність стабілізації: +/- 1% для 36-ступінчатих і +/- 2,3 для 16-ступінчатих
- Кількість фаз - одна
- Маса - 18-57 кг (в залежності від моделі)
Гарантія - 7 років
Виробництво - Україна
1-фазні стабілізатори ГІБРИД

ПАРАМЕТРИ
- Номінальний вхідний струм 10 А; 16 А; 25 А; 32 А; 40 А; 50; 63; 80
- Номінальна потужність 2,2 кВА; 3,5 кВА; 5,5 кВА; 7,0 кВА; 9,0 кВА; 11,0 кВА; 14,0 кВА; 18,0 кВА
- Тип ключа: симистор, дубльований електромагнітним реле
- Кількість ступенів перемикання регулюючого трансформатора -> 9/7 ступенів
- Час реакції на зміну вхідної напруги - 100 мс
- Точність підтримки вихідної напруги в діапазоні стабілізації - 7,5%
- Діапазон стабілізації в рамках заявленої точності підтримки вихідної напруги:
- 140-300 В (для моделей 10-16А 9 ступенів); 145-275 В (для моделей 10-16А 7 ступенів);
- 135-315 В (для моделей 25-80А 9 ступенів); 135-275 В (для моделей 25-80А 7 ступенів);
- Діапазон стабілізації при граничній вихідній напрузі:
- 135-305 В (для моделей 10-16А 9 ступенів); 140-280 В (для моделей 10-16А 7 ступенів);
- 110-315 В (для моделей 25-80А 9 ступенів); 130-805 В (для моделей 25-80А 7 ступенів);
- Діапазон роботи:
- 130-310 В (для моделей 10-16А 9 ступенів); 130-295 В (для моделей 10-16А 7 ступенів);
- 110-325 В (для моделей 25-80А 9 ступенів); 120-295 В (для моделей 25-80А 7 ступенів);
- Вихідна напруга 220 +/- 7,5%
- Кількість фаз - одна
- Маса - 13,5-30 кг (залежить від моделі)
Гарантія - 2 роки або 200 000 спрацьовувань (за лічильником апарату)
Виробництво - Україна
1-фазні стабілізатори Ампер DUO

ПАРАМЕТРИ
- Кількість ступенів стабілізації - 16 ступенів
- Час реакції на зміну вхідної напруги - 20 мс
- Діапазон стабілізації в рамках заявленої точності підтримки вихідної напруги 145-275 В
- Діапазон стабілізації при граничній вихідній напрузі 135-275 В
- Діапазон роботи 100-295 В
- Номінальний вхідний струм 25А; 32А; 40А; 50А; 63А; 80А
- Номінальна потужність 5,5 кВА; 7,0 кВА; 9 кВА; 11 кВА; 14 кВА; 18 кВА
- Вихідна напруга 220 +/- 2,7%
- Кількість фаз - одна
- Маса 22-29 кг
Гарантія - 4 роки
Залиште свій коментар