Переваги стабілізаторів ГЕРЦ-М перед конкурентами

Призначені для стабілізації напруги електромережі

 

Для захисту побутового та промислового обладнання від зниженої або підвищеної напруги або його стрибкоподібної зміни, а так само від коливань частоти мережі і фільтрації від імпульсних і радіоперешкод.

  

ПЕРЕВАГИ СТАБІЛІЗАТОРІВ ГЕРЦ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ

Двопроцесорна технологія - оскільки кожен з процесорів використовується для виконання тільки одного завдання то їх загальна надійність істотно вище.

Не спотворює форму мережевий синусоїди - в нашому апараті корекція напруги проводиться шляхом перемикання обмоток автотрансформатора, причому перемикаються вони в нулі струму (а не напруги !!!) що виключає будь-які порушення форми вихідної напруги, на відміну від різних технологій «плавного» регулювання, де досить серйозні порушення форми струму неминучі (що б не говорили в рекламних проспектах виробники :-)

Безшумний тороїдальний трансформатор - використовується тороїдальний трансформатор з мідною обмоткою, аналогічний використовуваним в вихідних каскадах звукових підсилювачів, відсутність зовнішнього магнітного поля і акустичного шуму.

Точність підтримки вихідної напруги +/- 1% - за рахунок використання великої кількості ступенів автоматичного регулювання. Розмір однієї сходинки не перевищує 3В (для моделі ГЕРЦ 36) - практично при перемиканні її не видно.

Надійні тиристорні ключі, які не бояться короткого замикання.

Вбудований вхідний дросель - на вході стабілізатора встановлений дросель із сердечником із розпорошеного заліза, що виконує функції фільтра радіо і імпульсних перешкод і обмежувача струмів короткого замикання - підвищена безпека вашого будинку.

Режим ТРАНЗИТ (Байпас) - перемикач, що дозволяє вручну відключити стабілізатор від мережі і підключити безпосередньо до навантаження. Виконання байпаса виключає можливість короткого замикання при проведенні перемикання.

Дублюючий захист від перенапруги на виході - захист навантаження від перенапруження в режимі байпаса (транзиту).

Захист від короткого замикання і тривалого перевантаження - автоматичний вимикач, встановлений на вході.

Аналізатор параметрів мережі та стану стабілізатора - встановлений на передній панелі приладу - індикатор, який показує вхідний і вихідний струми, вхідну і вихідну напругу, потужність, що проходить, (повну, кВА), частоту мережі, температуру трансформатора і ключів, причини аварійного відключення.

Захист від перегріву трансформатора і силових ключів - на кожному блоці ключів і на трансформаторі встановлені цифрові датчики температури, які з точністю до 0.1 градуса контролюють температуру вузла. У разі нагрівання одного з вузлів до температури 60 градусів контролер включає примусове охолодження, в разі прогріву одного з вузлів до температури 98 градусів відключається вихідна група ключів, вхідна група, плата управління і вентилятори залишаються працювати і охолоджувати виріб.

Цілодобовий режим роботи - виріб підтримує широкий діапазон 24 години на добу 365 днів у році із середнім навантаженням до 80% від максимальної. Орієнтовний термін служби виробу - не менше 12 років.

Короткочасне (3 сек) відключення споживачів при зникненні напруги (захист імпульсних джерел живлення).

Мінімальний час реакції на зміну напруги - 20 мс - теоретично мінімальний час реакції, якщо реагувати через 10 мс, то можливо одностороннє намагнічування сердечника трансформатора. 20 мс - мінімально можливий час реакції.

Витримує пускові струми і перевантаження - за рахунок застосування тиристорних ключів, відсутності електронних обмежувачів струму і ввідного автоматичного вимикача з характеристикою електромагнітного захисту В (5-8 I теплового захисту) через вироби можуть протікати досить значні пускові і перевантажувальні струми (короткочасно).

Зручне і безпечне підключення до мережі - зручний і безпечний тунельний клемник, розташований під захисною кришкою.

Мікропроцесорне управління - (див. вище)

Висока надійність - відсутність рухомих частин - на відміну від сервопривідних стабілізаторів відсутні механізми струмознімача, що зношуються.

Будь-який тип навантаження - cos φ від 0.5 до 1 - стабілізатор розроблений і протестований на роботу з навантаженням будь-якого типу з cos фі від 0.5 до 1 з ємнісний і індуктивним навантаженням.

Джерело: СКТБ Елекс Engineering

 

СТАБІЛІЗАТОРИ напруги від Пульсар Лімітед

 

Лідер продажу:

 5_amper_v2_03

АМПЕР 1-фазний

Сімісторний
Потужність: 40 кВА
Вхідний струм: 9 А
Точність стабілізації: +/- 3,5%

 Herz_16-36-1_50-63_A-01-612x1024

ГЕРЦ 1-фазний

Тиристорний
Потужність: 50 кВА
Вхідний струм: 11 А
Точність стабілізації: +/- 2,3-2,7%

 Herz_16-36-3_25-32-40_02

ГЕРЦ 3-фазний

Тиристорний
Потужність: 27 кВА
Вхідний струм: 3х40 А
Точність стабілізації: +/- 1% (для 36-ступеневої)
+/- 2,3-2,7% (для 16-ступеневої)

 Залиште свій коментар
© Pulsar Ltd., 2022