Акумулятори типу OGi

Акумулятори OGi: загальна характеристика

 

Акумулятори OGi - це тип свинцево-кислотних обслуговуваних акумуляторів, що прийшов на зміну батареям типів СН і СК, і конструктивно дуже їх нагадує. Акумулятори OGi c плоскими намазними позитивними і негативними пластинами мають найнижчий термін служби в буферному режимі - до 10-12 років при температурі 20°С.

Циклічний ресурс акумуляторів OGi невеликий; механічна стійкість пластин - середня. Акумуляторні батареї типу OGi відносяться до малообслуговуваних - долив води раз в 1- 1,5 років.

Застосування - головним чином для режимів середньої тривалості в поєднанні з високими поштовховими струмами (резервні джерела електроенергії в складі систем безперебійного електропостачання, залізниця, ГРЕС (АЕС), ТЕЦ, електропідстанції, нафтогазовий комплекс, металургійні і хімічні комбінати, системи зв'язку і теллекоммунікаціі).

ВАРТІСТЬ - середня або трохи нижче.

Варто відзначити, що останнім часом, з приходом нових технологій і активним поширенням більш сучасних і менш дорогих типів акумуляторів, попит на батареї типу OGi став інтенсивно падати, особливо в передових і менш консервативних країнах.

У СНД, і зокрема, в Україні, споживачі також все частіше вважають за краще використовувати сучасні обслуговувані герметичні акумуляторні батареї типу AGM VRLA, термін служби, циклічний ресурс і розрядні характеристики які не поступаються, а часто і перевершують такі як  у акумуляторів типу OGi, в той час як вартість AGM VRLA акумуляторів зазвичай менше. Важливою перевагою акумуляторів VRLA AGM є відсутність необхідності їх обслуговувати і організовувати вентиляцію щодо відведення відтворених у процесі їх роботи газів, що є додатковою і, часом, досить значною економією.

Наше підприємство намагається йти в ногу з часом і завжди знаходиться «на вістрі прогресу», тому ми застаріваючим акумуляторів типу OGi пропонуємо економічно і технічно вигідну альтернативу - високоякісні сучасні акумулятори типу AGM/VRLA (необслуговувані герметизовані) EverExceed серії Modular Range і Modular Max Range. Детальніше про них Ви можете почитати на відповідних сторінках нашого сайту, а також вивчивши технічні та експлуатаційні специфікації.

 

Пульсар Лімітед - Енергія для Кращою Життя!Залиште свій коментар
© Pulsar Ltd., 2022