AGM акумулятори

AGM (Absorbent Glass Mat) - це технологія виготовлення свинцево-кислотних акумуляторів, створена інженерами Gates Rubber Company на початку 1970-х років. Відмінність батарей AGM від класичних в тому, що в них міститься абсорбований електроліт, а не рідкий, що дає ряд змін у властивостях акумулятора.

Що стосується назви, то причиною назвати даний клас необслуговуваних акумуляторів AGM послужила саме інноваційна особливість їх внутрішньої конструкції.

AGM - скловолоконний пористий матеріал, з якого виконаний сепаратор, що заповнює простір між пластинами акумулятора. Сепаратор насичений, як губка, рідким електролітом (водним розчином сірчаної кислоти). Завдяки такій конструкціїю сепаратора досягається кілька цілей:

  • висока якість ізоляції пластин;
  • ускладнюється вихід за межі капілярної системи сепаратора газів, полегшується їх рекомбінація із максимальною ефективністю (понад 99% при нормальних умовах);
  • рухливість іонів в рідкому електроліті залишається високою, забезпечуючи відмінні динамічні розрядні і зарядні характеристики;
  • легко забезпечується прискорений заряд величиною до 0,3С10, а короткочасно - до 0,5С10;
  • помірні вимоги до якості зарядного напруги (стабільність, пульсації);
  • температурні неоднорідності вирівнюються завдяки рухливості рідкого електроліту всередині склокапілярного матеріалу;
  • електроліт пов'язаний в сепараторі завдяки капілярним ефектам, не випливає за межі сепаратора, акумулятори можуть експлуатуватися в будь-якому положенні (крім перевернутого);
  • скловолоконний сепаратор додатково фіксує активний матеріал пластин, запобігаючи їх осипання через корозію в процесі експлуатації.

Забезпечені завдяки такій конструкції і особливостям роботи переваги зробили акумулятори типу AGM одними з найпоширеніших у світі.

Їх застосовують в системах безперебійного живлення (ДБЖ), телекомунікації, приймально-передавальному устаткуванні для зв'язку, системах аварійної подачі електроенергії на електростанціях і підстанціях, системах сигналізації, охоронних і протипожежних системах, електронних касових апаратах, системах аварійного освітлення, автономному обладнанні (мийні машини, вантажна техніка, коляски для інвалідів) ...

AGM акумулятори не вимагають обслуговування протягом всього терміну служби (який, до речі, у AGM акумуляторів EverExceed може досягати 18 - 20 років!), Практично не виділяють газів в процесі своєї роботи, дозволяють розвивати високі розрядні струми.

Сучасні AGM акумулятори EverExceed до того ж мають високий циклічний ресурс - до 800 циклів глибокого 100% розряду, що вдвічі більше, ніж у більшості акумуляторів-аналогів інших виробників.

AGM VRLA акумулятори EverExceed виробляються за новітніми прогресивними технологіями, і представлені декількома видами, з різними технічними особливостями, призначені для використання в різних сферах:

Свинцово-кислотный аккумулятор 6В, 12В, AGM VRLA необслуживаемый герметизированный

Фронт-терминальный необслуживаемый аккумулятор 12В, AGM VRLA свинцово-кислотный

Свинцово-кислотный аккумулятор: моноблоки 2В, AGM VRLA необслуживаемый герметизированный

Свинцово-кислотный аккумулятор 6В, 12В, AGM VRLA необслуживаемый герметизированный

Standard Range

Front Access

Modular Max Range

Aino Micro

Напруга, U: 6-12, В Напруга, U: 12, В Напруга, U: 2, В Напруга, U: 4-12, В
Ємність, С1033-250, Аг Ємність, С1040-250, Аг Ємність, С10150-3000, Аг Ємність, С201.3-64, Аг
Термін служби - до 12 років Термін служби - до 15 років Термін служби - до 20 років Термін служби - 5-років
Циклічний ресурс: до 600
циклів глибокого розряду
Циклічний ресурс: до 600
циклів глибокого розряду
Циклічний ресурс: до 800
циклів глибокого розряду
Циклічний ресурс: до 300
циклів глибокого розряду

 Залиште свій коментар
© Pulsar Ltd., 2022