Сонячні системи для будинку

З огляду на зростаючу нестабільність електропостачання і постійне підвищення тарифів на електроенергію, все більшої популярності набирають сонячні системи, які зможуть допомогти заощадити гроші жителям котеджних містечок і приватних будинків/дач, а також будуть незамінні для власників земельних ділянок, до яких підвід ліній електропередач проблематичний, або ж така можливість відсутня зовсім.

Сонячні фотоелектричні системи можуть зробити їх володарів більш незалежними від наявності зовнішньої мережі, забезпечуючи безперебійне електроживлення основних (пріоритетних) домашніх приладів, таких як холодильник і кухонне приладдя, газовий/твердопаливний котел, водяний/свердловинний насос, телевізор, освітлення, електроворота, домофон і т.п.

 

Оптимальний комплект обладнання для сонячної системи:

 

  • Сонячний інвертор Pulsar RS / SRT;
  • Комплект акумуляторів нового покоління EverExceed;
  • Сонячні фотомодулі EverExceed.

На початковому етапі (бюджетному) можна обійтися інвертором з комплектом акумуляторів. Система буде працювати як джерело безперебійного живлення і вступати в роботу при пропажі зовнішньої мережі. Якщо ж врахувати, що в інверторі вже є вбудований потужний і ефективний контролер-регулятор заряду акумуляторів від сонячних фотоелектричних модулів (особливість наших інверторів!), То в майбутньому залишиться лише додати фотомодулі необхідної потужності.

Інша важлива перевага сонячних інверторів Pulsar RS / SRT - широкий вибір налаштувань для оптимального вироблення електроенергії, живлення навантажень і комфортної експлуатації. Цьому сприяє система перегляду статистики вироблення і споживання електроенергії, яку можна вести дистанційно (через комп'ютер).

Є можливість масштабування сонячної системи за допомогою паралельного підключення ідентичного апарату (для моделей потужністю 4-5 кВА).

Також в інверторі передбачена опція подачі сигналу для автоматичного запуску генератора, що робить систему більш універсальною.

Высокий циклический ресурс аккумуляторов EverExceed

При виборі сонячної системи необхідно обов'язково звертати увагу на циклічний ресурс встановлюваних батарей. Подібні системи повинні служити довго, і в чималій мірі цьому має сприяти правильний вибір акумуляторів. Для комплексних рішень компанія «Пульсар Лімітед» використовує акумулятори нового покоління зі збільшеним циклічним ресурсом EverExceed, які значно виділяються строком служби (в 2-3 рази вище, ніж у всіх інших брендів, представлених на ринку України!).

Якщо Ви готові зробити крок до своєї енергонезалежності та комфорту, наші фахівці допоможуть підібрати оптимальне рішення по організації сонячної системи для Вашого будинку!

 

Приклади встановлених сонячних систем можна подивитися за цим посиланням.

 Залиште свій коментар
© Pulsar Ltd., 2022