Безперебійне живлення опалювальних котлів

Компанія "Пульсар Лімітед", як професійний постачальник систем резервного електроживлення, пропонує своїм користувачам високоякісні рішення щодо забезпечення безперебійним живленням опалювальних котлів (всіх, окрім електричних)

 

Що з себе являє безперебійник для котла?

 

Система резервного електроживлення опалювального котла складається з 2-х основних елементів:

1. Саме джерело безперебійного живлення для котла (ДЖЖ, UPS) - по суті це інвертор із зарядним пристроєм (ЗУ) і автоматикою. Коли є мережа - він заряджає підключений акумулятор і одночасно подає живлення на котел, а як тільки мережа пропадає - миттєво переходить на роботу від АКБ (акумуляторної батареї). Зазвичай для резервування котла і насосів досить потужності ДБЖ в межах 1000 Вт.

2. Акумуляторна батарея для ДБЖ - ми застосовуємо (і всім рекомендуємо) не обслуговувані герметичні акумулятори з тривалим терміном служби в режимі глибокого циклічного розряду ТМ EverExceed (докладніше - читайте нижче). Напруга батареї підбирається виходячи їх необхідної напруги постійного струму ДБЖ, а ємність батареї - в залежності від потрібного часу автономної роботи.

Утройство типової системи безперебійного живлення опалювального котла наведено на зображенні на початку сторінки.

 

7 переваг ДБЖ для котлів від «Пульсар Лімітед»:

 

  • Сумісність з усіма видами котлів (чиста синусоїда, «наскрізний нуль»);
  • Тривалий час автономної роботи (від 2-3 годин до декількох діб);
  • Термін служби системи 10-12 років (ЗУ нашого UPS не вбиває батарею передчасно, як це часто буває з іншими ДБЖ);
  • ДБЖ для котла різної потужності (від 50 Вт до 6 кВт);
  • Стабілізація напруги на виході безперебійника; 100% не потребує обслуговування;
  • Преміальна якість використовуваного обладнання;
  • Вигідна ціна - завжди!
Бесперебойное питание котлов отопления Срок службы бесперебойника для котла Время автономии ИБП для котла гарантия на инвертор для котла
Підходить для всіх видів газових котлів! Тривалий термін служби - до 12 років! Час автономної роботи до декількох діб! Гарантія кращої якості і ціни!
 

Підбір безперебійного живлення котла за параметрами

 

Щоб грамотно підібрати безперебійник для котла, визначитеся з наступними 2-мя параметрами:

1) Потужність котла (не зпутайте з тепловою потужністю!) + Споживана потужність циркуляційних насосів. Найчастіше сумарна потужність цих компонентів перебуває в межах 150 Вт.

2) Необхідний час автономної роботи - від цього буде залежати необхідна ємність акумуляторної батареї. Найчастіше котел опалення резервують на 10-12 годин.

Яке обладнання ми застосовуємо?

У своїх системах безперебійного живлення для газових котлів ми застосовуємо тільки високоякісне надійне обладнання з тривалим терміном служби.

 

ДБЖ для котла серії Phantom лінійно-інтерактивного типу

 

► Чиста синусоїда; ► Захист від перевантаження і перегріву; Pulsar UPS Phantom
► Мікропроцесорне управління;; ► Висока ефективність роботи;
► Наявність «наскрізного нуля»; ► Короткий час спрацьовування;
► Потужна якісна зарядка, яка продовжує термін служби батарей; ►Безшумність роботи
► Інформативний LCD-дисплей; ► Сучасний дизайн

 

Акумуляторні батареї ПРЕМІУМ-КЛАСУ від TM EverExceed

 

Це герметичні акумулятори, що повністю не обслуговуються, які вироблені за технологією AGM нового покоління. Мають тривалий термін служби в режимі регулярних глибоких розрядів, які як-раз характерні для систем безперебійного живлення газових котлів.

Основні переваги:

► Пластини з первинного свинцю високої чистоти; ► Термін служби 12 років в системах безперебійного живлення котлів; Акб для котла
► Інноваційний і запатентований склад пластин; ► Циклічний ресурс в 3 рази більше аналогів (600 циклів глибокого розряду проти 200 циклів у подібних батарей)
► Відмінні показники віддачі при будь-якому часі розряду; ► Заводська гарантія 2 роки

Дізнатися, які бувають системи безперебійного живлення, вартість і приклади інверторних систем.

Заказать просчет бесперебойного питания

 

FAQ по бесперебойнікам для котлів: 

 

►         Як дізнатися потужність котла і насосів?

Відповідь: Потрібно дізнатися споживану електричну потужність, а не генеровану теплову. Ці параметри зазвичай відображені в інструкції по експлуатації та/або на табличці на самому котлі. Вимірюються вони в десятках або сотнях Ват (вже точно не в десятках кіловат!) Потужність циркуляційного насоса зазвичай написана на його тильній частині і також часто не перевищує декілька десятків або сотень Ват.


►         Чи можна використовувати ІБЖ комп'ютеру для харчування опалювального котла?

Відповідь: найчастіше ні, та й до того ж це не має ніякого раціонального сенсу.

По-перше, переважна кількість недорогих комп'ютерних ІБП, присутніх на ринку, мають на виході т.зв. модифіковану (ступеневу) синусоїду, з якої електроніка котла і циркуляційні насоси швидше за все працювати не будуть, або їх робота буде супроводжуватися гудінням і регулярними збоями. Для котла потрібна чиста синусоїда.

По-друге, комп'ютерний UPS не призначений для зарядки акумуляторів великої ємності - за допомогою такого ДБЖ Ви забезпечите безперебійне живлення газового котла не більше ніж на півгодини.


►         Чи можна використовувати стартерний акумулятор для безперебійного живлення газового котла?

Відповідь: В принципі-то можна, але це потребує забезпечення належної вентиляції в приміщенні (в процесі зарядки стартерного акумулятора назовні виділяється водень - а це дуже небезпечно в місці, де працює опалювальний котел!)

Потрібно також розуміти, що автомобільні акумулятори не призначені для роботи в режимі глибокого циклічного розряду і після 10-20 таких циклів вони просто обсипляться. Так що використовувати їх з метою живлення ДБЖ для котла небезпечно і нераціонально.


►         Чи потрібно періодично розряджати акумулятор, якщо світло не пропадає?

Відповідь: Такі процедури необхідні лише для низькоякісних батарей, які виробляють з «брудних» і перероблених матеріалів. Там, дійсно, якщо періодично НЕ струшувати АКБ циклом розряду-заряду, весь «бруд» піднімається на поверхню пластин і заважає нормальному процесу електролізу. Якісні ж акумулятори (а саме до таких належать наші батареї EverExceed) навпаки, чим рідше їх розряджають - тим довше вони живуть.


►         Чому мені обіцяли, що акумулятор для котла пропрацює 10 років, а в дійсності відпрацював 2-3 роки та «іздох»?

Відповідь: Дійсно, неприємна ситуація, з якою, на жаль, доводиться стикатися досить часто. Тут причини можуть бути різного характеру, і якщо справа не в самому користувачі, який неправильною експлуатацією раніше терміну «вбив» батарею, то приводом до швидкої кончини АКБ може бути:

а) неякісне ЗУ безперебійника. Дуже часто ДБЖ для котла забезпечуються ЗУ з підвищеною напругою (14+ Вольт), яка не відключається після 100% зарядки батареї - і АКБ починає просто пересихати.

б) знову ж, низька якість самого акумулятора. Справа в тому, що це свого роду маркетинговий прийом - декларувати термін служби ДО 10 років. Тут ключове слово «до». Насправді, 10 років - це максимально можливий термін служби батареї при ідеальних умовах утримання і експлуатації: постійній температурі + 20оС; підтримці буферного напруги заряду 13,6 В з повною відсутністю циклів глибокого розряду і т.д. Зрозуміло, що такі умови користувачами в реальності ніколи не дотримуються. Також характерно, що далеко не всі низькоякісні батареї можуть «відпрацювати» 10 років навіть в абсолютно ідеальних умовах - на це здатен 1 з 10 таких АКБ. У реальних же умовах особливий коректив в скорочення терміну служби вносять глибокі цикли розряду, які «страшенно не подобаються» більшості представлених на ринку AGM-батарей. Виняток становлять наші акумулятори ТМ EverExceed - у них циклічний ресурс в 3 рази вище (!) Звичайних АКБ, і термін служби в системах безперебійного живлення котлів - 12 років при залишковій ємності 80% - абсолютно реальний!


ТОВ «Пульсар Лімітед» - надійний, професійний постачальник обладнання для електроживлення преміум-класу. Ми пропонуємо тільки високоякісне обладнання за розумними цінами. Ось чому купити бесперебойник для котла варто саме у нас!

Пульсар Лімітед - Енергія для Кращою Життя!Залиште свій коментар
© Pulsar Ltd., 2022