Акумулятор для дитячого електромобіля

Акумулятор для дитячої машини (електромобіля) - допомога у виборі від фахівця

Блукаючи теплим днем ​​вулицями та парками міста, з радістю спостерігаю, наскільки велике на сьогодні стала різноманітність всіляких видів розваг для діток. Особливо привертають увагу місця прокату дитячих електромобілів. Пам'ятаю, в дитинстві я мріяв мати свою власну машинку, але тоді це було рідкістю і розкішшю. Зараз часи змінилися, і дитячі мрії, подібні моєї, набагато частіше втілюються в життя; а я, в свою чергу, виріс, їжджу на «дорослій» машині, і допомагаю дитячим електромобілям радувати Мальцов своєї швидкої і веселою їздою. Роблю це я (і моя компанія) шляхом поставки якісних акумуляторів, що довго працюють, для дитячих машин.

Зазвичай дитячі електромобілі поставляються в комплекті з акумуляторною батареєю (АКБ) незадовільної якості, нездатною часом від'їздити і одного сезону. Тому досить швидко у дбайливих батьків і власників пунктів прокату електромобілів виникає потреба в заміні акумуляторів. Процедуру пошуку нових батарей для дитячої машинки зазвичай супроводжують такі питання:

  • Якій ємності і напруги, а також електрохімічної системи необхідний акумулятор?
  • Який акумулятор хороший (надійний), а який ні?
  • Як з великої різноманітності пропонованих ринком батарей вибрати найкращі за терміном служби, можливостям віддачі і при цьому не залишитися «без штанів»?

Відповіді на ці та інші питання, пов'язані з покупкою акумулятора для зазначеного призначення, я даю нижче.

 Отже, найбільш часто в дитячих електромобілях використовуються свинцево-кислотні необслуговувані герметизовані акумулятори з абсорбованим електролітом (тип AGM VRLA).

 Найбільш поширені конфігурації батарей (зазвичай залежить від розміру машинки і потужності електромотора):

1. Напруга - 6 Вольт; ємність - 4,5 / 5 Аг, 7 Аг і 12 Аг;

2. Напруга - 12 Вольт; ємність - 5 Аг, 7/9 Аг, 12 Аг і 18 Аг (іноді кілька акумуляторів 6/12 В з'єднуються в послідовні і/або паралельні схеми).

Бажано встановлювати акумулятор максимальної місткості, яку тільки дозволять розміри відсіку для батареї Вашого міні-електромобіля (квадроцикла). Чим більше ємність - тим довше машина зможе їздити. Також підвищена ємність дозволить збільшити термін служби самої батареї, бо щоразу, коли вона розряджатиметься не настільки глибоко (чим менше глибоким буде кожен конкретний цикл розряду, тим більшу кількість таких циклів зможе відпрацювати акумулятор).

Важливо розуміти, що в дитячому електромобілі передбачається використання акумулятора саме в циклічному (тяговому) режимі, що є найбільш жорстким для батарей будь електрохімічної системи. Тому особливу увагу при підборі АКБ варто звернути на показник його циклічного ресурсу.

Наприклад, пропоновані нами для дитячих машин акумулятори EverExceed серії Aino Micro мають циклічний ресурс 250 - 280 циклів розряду/заряду глибиною 100%, в той час як аналогічний показник у більшості конкурентів не перевищує 100-150 циклів.

Акумуляторні батареї для дитячих електромобілів. Спеціалізовані акумулятори для дитячих машин (тягові) EverExceed серії AM.

Аккумуляторные батареи для детских электромобилей. Специализированные аккумуляторы для детских машин (тяговые) EverExceed серии AM.

Ті ж з «брендів», у яких взагалі відсутня технічна інформація, зокрема, за циклічний ресурс, взагалі варто виключити зі списку розглянутих.

Іноді корисно звернути увагу на вагу батареї, хоча цей параметр не є визначальним. Наприклад, якщо акумулятор важкий, але всередині нього - перероблений свинець, (цим, на жаль, грішать на сьогодні багато виробників) - толку від цієї «тяжкості» буде мало. Звертати увагу на вагу варто, щоб відсіяти свідомо «сміттєві» варіанти: ті, де всередині батареї замість свинцю - пінопласт, або взагалі порожнеча (на жаль, стикатися доводиться і з такими «інноваціями»). Один Ампер * год ємності при напрузі акумулятора 6 Вольт повинен мати масу не менше 150 г.

Звертайте увагу на чистоту і склад активних матеріалів пластин акумулятора (запитуйте у продавців: якщо не знають відповідь - двічі подумайте, перш ніж у них купувати!) Якісні акумулятори (як, наприклад, EverExceed) виробляються виключно з первинного, чистого свинцю. До того ж, при виробництві використовуються легуючі добавки (в нашому випадку - кальцій, олово і алюміній),  що значно збільшують термін служби тягової акумуляторної батареї в дитячому електромобілі.

Вартість свинцевих АКБ не повинна бути захмарною (це не літій - там нема чому коштувати так дорого!) Нормальна ціна не повинна бути вище, ніж 2 USD за Ампер*год при напрузі акумулятора 6 Вольт (якщо напруга 12 В - то ціна, відповідно, вдвічі більше). Все, що дорожче - це надприбуток продавця.

Особливо важливо вибрати правильні як за технічними параметрами, так і за ціною акумулятори для дитячих машин власникам авто-прокатів, адже від цього буде залежати прибутковість їхнього бізнесу!

Компанія «Пульсар Лімітед», як професіонал в акумуляторної галузі, рекомендує використання на дитячих електромашинах і квадроциклах акумуляторів AGM типу нового покоління EverExceed серії AinoMicro. Це акумулятори преміум-класу за дуже розумною ціною.

Застосування даних батарей зможе значно збільшити інтервал заміни акумуляторів в дитячому електромобілі, а значить - заощадити кошти і дозволити Вашим дітлахам максимально довго насолоджуватися поїздками на машинці!

З питань співпраці та замовлення акумуляторів для дитячих квадроциклів і електромашин, будь ласка, звертайтеся до відділу продажів нашої компанії за телефонами або іншим засобам зв'язку, які Ви зможете знайти тут.

Ви також можете придбати у нас високоякісні акумулятори для ДБЖ та інших призначень, стабілізатори напруги для дому та системи безперебійного живлення. Ласкаво просимо звертатися до відділу продажів компанії!

Розгорнуті відповіді на багато питань ми можете знайти в коментарях нижче. А тут ми підготували відповіді на

Часті питання про акумулятори до дитячих автомобілів

 

В: На електромобілі стоять два акумулятора 6v 7ah, чи можна поставити один, але 12-ти вольтовий?

О: Якщо 2 батареї 6 В/7 Аг з'єднані послідовно, то мотор машини працює від 12 В. Тоді і акумулятор можна використовувати 12-ти вольтовий. Якщо двигун електромобіля розрахований на роботу від напруги 6 Вольт, то 12-ти вольтовий акумулятор встановити не вийде - згорить мотор. Єдине, що можна зробити - це встановити 6-вольтовий акумулятор бІльшій ємності.

В: Скільки часу потрібно заряджати батарею?

О: Все залежить від типу зарядного пристрою, зарядний струм в якому, як правило, дорівнює величині, що дорівнює 10-20% від номінальної 10-годинної ємності акумулятора, вираженої в Амперах. В середньому, час заряду батареї має складати від 8-ми годин (при заряді струмом 25% від ємності АКБ) до 14-15 годин (при струмі заряду 10% від ємності АКБ).

В: Чи потрібен 12-ти вольтовий або 6-ти вольтовий акумулятор на дитячий електромобіль. Який можете порадити для моєї машини?

О: Найпоширеніші акумулятори на дитячі електромобілі:

Модель АКБ Напруга, В Ємність, Аг Розміри (ДхШхВ), мм
EverExceed АМ 6-7,2 6 7,2 151х34х94
EverExceed АМ 6-12 6 12 151х50х94
EverExceed АМ 12-7 12 7 151х65х94
EverExceed АМ 12-7,2  12 7,2 151х65х94
EverExceed АМ 12-9 12 9 151х65х94
EverExceed АМ 12-9,5 12 9,5 151х65х94
EverExceed АМ 12-12 12 12 151х98х94
EverExceed АМ 12-15 12 15 151х98х94

Якщо електродвигун автомобіля має напругу 6 вольт, значить туди підійдуть тільки 6-ти вольтові батареї, якщо машинка працює від 12-ти вольтового електромотора, то туди можна встановити два послідовно з'єднаних 6-ти вольтових акумулятора, або один акумулятор на 12 вольт.

Чим більше ємність АКБ (Аг) - тим більш довгий час буде працювати електромобіль.

В: Як дізнатися скільки проїде дитячий електромобіль на тій чи іншій акумуляторній батареї?

О: Запас електроенергії, яку може накопичити в собі акумуляторна батарея вираховується за формулою: Ah * V (де «Ah» - це ємність акумулятора, а «V» - це його напруга). Отримане значення - це і є запас електроенергії в Ватт-годинах.

Для того, щоб обчислити приблизний час роботи електромобіля необхідно знати енергоспоживання мотора в Ватах. Якщо поділити отриманий запас електроенергії акумулятора на енергоспоживання мотора, ми отримаємо приблизний час роботи машинки.

В: Чи можна замінити рідний 12-ти вольтовий акумулятор на автомобільний, якщо габарити ніші під АКБ це дозволяють?

О: Теоретично це можливо, але використання АКБ в дитячих електромобілях передбачає циклічний режим роботи акумулятора. Використовувати автомобільний акумулятор для цих цілей ми однозначно не рекомендуємо, тому що стартерні АКБ не призначені для роботи в циклічному режимі, і термін їх життя при такій експлуатації буде дуже коротким.

В: Чи можна заряджати акумулятор від дитячої машинки звичайним автомобільним зарядним пристроєм?

О: Якщо параметри зарядного пристрою (по току заряду, по напрузі) відповідають вимогам по заряду для гелевих та AGM АКБ, то так, використовувати автомобільний зарядний пристрій можна. Ознайомитися з даними вимогами, Ви можете в нашій статті «Правильна зарядка акумулятора»

Пульсар Лімітед - Енергія для Кращою Життя!Залиште свій коментар
© Pulsar Ltd., 2022