СВИНЦЕВО-КИСЛОТНІ АКУМУЛЯТОРИ

 

Пропонуємо нашим шановним клієнтам високоякісні свинцево-кислотні акумулятори виробництва EverExceed і Pulsar.

В асортименті батареї різного виконання – практично для будь-яких призначень використання. Серед них як герметичні акумулятори, що не обслуговуються, виконані за технологіями AGM і GEL і потужні стаціонарні батареї заливного типу, так і спеціальні АКБ з трубчастими пластинами і гелеподібним електролітом.

Завдяки широкому асортименту свинцево-кислотних батарей, ми маємо можливість запропонувати індивідуальне і технічно грамотне рішення для будь-якого Вашого завдання!

Акумулятори EverExceed відрізняються від аналогів відмінними показниками терміну служби в будь-яких режимах експлуатації, підвищеною місткістю і віддачею, низьким відсотком відмов.

Окремо варто виділити такий важливий параметр, як циклічний ресурс (кількість циклів розряду певної глибини, які здатний забезпечити акумулятор). Наші батареї мають удвічі-втричі більший циклічний ресурс, ніж більшість пропонованих на ринку аналогів.

Якщо Вас цікавлять надійні акумулятори глибокого розряду, Ви цінуєте свій час і мудро інвестуєте кошти, то свинцево-кислотні батареї EverExceed – це Ваш вірний вибір.

 

Пульсар Лімітед – Енергія для Кращою Життя!
Все права защищены © 2021 Pulsar Ltd.